HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (063) 119 48 44    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Таємне життя комах

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чи спадало вам на думку як влаштоване життя пересічної комахи? Рідний дім героїв нового мультфільму – яскравий приклад злагодженої праці та дружнього співіснування сотень маленьких комашок. Кожен має своє місце у їхньому суспільстві, у кожного своя відповідальна та важлива робота.

А керує усіма мудра та любляча королева. Завдяки її турботі кожен живе у достатку і ніхто не тиняється без діла. Та настали часи випробувань – ледачі оси на чолі зі своєю владолюбною та жорстокою королевою хочуть поселитися у їхньому домі. І, напевно, їм би це вдалося, якби не сміливість та відважність кожного мешканця маленького містечка. Героїзм крихітних комашок вкотре доведе, що попри тендітний розмір, кожен може робити великі добрі справи.

Мультфільм «Таємне життя комах» створено спільно мультиплікаторами з Франції та Люксембургу. Запропонована історія буде зрозумілою навіть наймолодшим любителям мультфільмів.

Додаткова інформація

  • Режисер: Арно Борон, Антон Крінгс
  • Сценарій: Арно Борон, Антон Крінгс
  • Жанр: анімація
  • Вікові обмеження (років):: 4+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top