HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (063) 119 48 44    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

День мерців: Родовід

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Планету охопив страшний вірус і людство опинилося на межі вимирання. Кожен заражений після смерті набуває здатності рухатися. Зомбі, кількість яких зростає шаленими темпами, зацікавлені лише у тому, щоб заразити вірусом якомога більше людей. Група здорових людей живе у надійно захищеному бункері.

Єдина надія на порятунок – створення антивірусу, що унеможливив би зараження та перетворення на зомбі. Над розробкою вакцини працює Зоі Паркер (Софи Скелтон). Тепер саме від цієї тендітної дівчини та результатів її роботи залежить чи існуватиме життя на Землі у тому ж вигляді, що й раніше.

Фільм жахів «День мерців: Родовід» – це рімейк фільму 1985 року про страшний вірус, що ставить під загрозу існування людства. Над фільмом працювали спільно представники США та Болгарії. Постановкою займався іспанець Гектор Ернандес. Це друга його режисерська робота після стрічки «Труп Анни Фрітц», до того він займався переважно написаннями сценаріїв, грав у серіалі та продюсував свою першу стрічку.

Додаткова інформація

  • Режисер: Гектор Ернандес, Тео Піррі
  • Сценарій: Марк Тондерай
  • Актори: Софі Скелтон, Джонатон Шек, Джефф Гам, Маркус Ванко, Марк Сміт, Лоріна Камбурова, Шарі Вотсон
  • Жанр: Жахи
  • Вікові обмеження (років):: 18+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top