HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (063) 119 48 44    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Легенда Карпат

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Події розгортаються в українських Карпатах у 18 столітті. Життя простих людей під гнітом польської шляхти, молдовських бояр та угорських феодалів було нестерпним. Активний спротив чинили загони опришків. Найвідомішим їхнім ватажком був Олекса Довбуш (Валерій Харчишин).

І до яких би підступних методів не вдавались його вороги, для перемоги над сміливими опришками начолі з Олексою цього було мало.

Історичний пригодницький фільм «Легенда Карпат» – це правдива історія про українського Робін Гуда. Стрічка розповідає про найсміливішого та найтаємничішого ватажка опришків – Олексу Довбуша. Головну роль виконав лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин. Режисурою стрічки зайнявся Сергій Скобун. Сценарій спершу був написаний для телесеріалу. Підготовка до зйомок розпочалася восени 2014 року. За рік приступили до основних робіт. У серпні 2017 року творці фільму анонсували, що замість телесеріалу знімають повнометражний художній фільм.

Додаткова інформація

  • Режисер: Сергій Скобун
  • Сценарій: Сергій Скобун, Оксана Артеменко, Марина Артеменко
  • Актори: Валерій Харчишин, Марія Яремчук, Михайло Грицкан, Богдан Ластівка
  • Жанр: історія, драма, пригоди
  • Вікові обмеження (років):: 12+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top