HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (063) 119 48 44    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Правда або дія

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Головна героїня на ім’я Олівія (Люсі Хейл) подорожує Мексикою разом із друзями. Якось у вечері вони вирішили пограти в знайому всім гру: тобі задають питання і ти маєш відповісти правду або виконати якесь завдання. Спочатку здавалось жахливою випадковістю, що той, хто відмовлявся говорити правду чи виконувати завдання гинув. Нещасні випадки трапляються, і не варто шукати тут закономірностей.

Проте з часом стає очевидним, що гинуть один за одним друзі не випадково. Скоріше гра сама розважається з ними, аніж вони розважаються за допомогою гри.

Фільм жахів «Правда або дія» розповідає про групу молоді, яка вирішила пограти в однойменну гру. Мовою оригіналу фільм носить назву Truth or Dare співзвучну з фразою Truth or Death – правда або смерть, що цілком відповідає подіям фільму. За режисуру фільму взявся Джефф Вадлоу («Піпець 2»). Дата виходу стрічки спершу була намічена на кінець квітня, та згодом перенеслася на тиждень раніше.

Додаткова інформація

  • Режисер: Джефф Вадлоу
  • Сценарій: Ґілліан Джейкобс, Майкл Рейш
  • Актори: Люсі Хейл, Тайлер Поузі, Лендон Лібуарон, Вайолетт Бін, Нолан Джерард Фанк
  • Жанр: хоррор, трилер
  • Вікові обмеження (років):: 16+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top