HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (063) 119 48 44    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Пташині пригоди

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Навіть найменші діти знають, що коли приходить осінь птахи летять у вирій. Та як бути тим із них, хто ще не навчився літати? Саме у такій ситуації опинився наш герой – маленьке пташеня-сивка. Попри любов до своєї великої пташиної родини, він змушений був лишитися зимувати у краях, куди швидко приходить зима.

Люті морози та безкраї сніги будь-кого злякають, особливо якщо доведеться жити самому. Та на щастя малюк знайшов собі приятеля. Разом вони навіть склали план боротьби із хижаками, які полюють на маленьких пташок.

Сімейний анімаційний фільм «Пташині пригоди» з’явився завдяки спільним зусиллям фахівців з Бельгії та Ісландії. Вид птахів, до яких належить головний герой, називається сивка. Ця пташка розповсюджена в Ісландії та північній частині Європи. У Ісландії приліт цих птахів після зимівлі називають приходом весни. Знімати анімаційний фільм про сивок взявся режисер Аудні Аусгейрссон з Рейк’явіку, Ісландія.

Додаткова інформація

  • Режисер: Арні Аусгейрссон
  • Сценарій: Фрідрік Ерлінгссон
  • Актори: Джемі Орам, Іен Стюарт Робертсон, Річард Віллс-Коттон
  • Жанр: мультфільм, сімейний
  • Вікові обмеження (років):: 4+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top