HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (063) 119 48 44    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Шалена місія в Майамі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Офіцер поліції Себастьян Бушар (Омар Сі) живе у невеличкому містечку у Франції. Він би охоче жив та працював тут до віку, але трапляється трагедія, через яку справи ведуть його до Майамі. Тут, посеред вічного літа та моря насолод, йому доведеться боротися з наркоторгівлею. Звісно, з напарником – лейтенантом Рікардо Гарсіа (Луїс Гусман). Більш дратівливого, гарячкуватого та втомленого від роботи дивака годі й шукати. Але ж наркоторгівці самі себе не зловлять.

Кримінальна комедія «Шалена місія в Майамі» знята французом Рашидом Бушаребом, який був тричі номінований на здобуття премії «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою. Ідея розповісти у фільмі про взаємодію арабського світу зі Сполученими Штатами з’явилася в нього ще в 2011 році. Починаючи з березня 2017 року фільм знімали у Парижі, а згодом у Майамі, штат Флорида та столиці Колумбії Боготі. За своїм стилем комедія нагадує кращі бойовики 80-х, що розповідають про взаємини двох поліцейських.

Додаткова інформація

  • Режисер: Рашид Бушареб
  • Сценарій: Рашид Бушареб
  • Актори: Омар Сі, Луіс Гусман, Біюна, Ерік Ебоні, Ісака Савадого, Маймуна Гуйе, Жюлі Фер’є, Франк Гастамбід
  • Жанр: Комедія
  • Вікові обмеження (років):: 12+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top