HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (073) 841 01 06    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Прокляття

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Детектив Малдун (Андреа Райзборо) – мати одиначка. Їй повідомляють, що в одному з будинків коїться щось дивне і є підозра на вбивство. Беручись розслідувати справу, жінка навіть й подумати не могла, що головними жертвами у цій історії можуть стати вона та її син. Адже кожен, хто входить до проклятого будинку, де колись було скоєно жахливі вбивства, приречений на загибель.

Фільм жахів «Прокляття» є черговим внеском у однойменну франшизу. Ця стрічка стане перезапуском сюжету. Події відбуваються одночасно з тими, що показані у стрічці 2004 року. Про початок роботи над новим проектом оголосили у 2011 році, а вихід на екрани очікувався в 2014-му. Згодом творці фільму розповіли, що працюють саме над перезапуском. Цього разу героям не допікатимуть давно відомі привиди, що жадають помсти. Розроблена нова міфологія, нові герої та нові привиди. Разом з тим, загальна концепція сюжету за атмосферою буде максимально наближеною до перших фільмів франшизи.

Додаткова інформація

  • Режисер: Ніколас Песке
  • Сценарій: Ніколас Песке, Такасі Сімідзу, Джеффрі Бюхлер
  • Актори: Лін Шей, Андреа Райзборо, Бетті Гілпін, Джон Чо, Вільям Седлер, Деміан Бішир, Стефані Сай
  • Жанр: Жахи
  • Вікові обмеження (років):: 16+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top