HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (073) 841 01 06    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Лессі. Повернення додому

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Дванадцятирічний Флоріан, разом із батьками, мусить переїхати. У новому помешканні немає ані достатньо місця, ані умов для його собаки Лессі, тож друзі розлучаються.

Пригодницька драма «Лессі. Повернення додому» – це чергова поява на екрані однієї з найпопулярніших у кіно героїнь-собак. Персонажа вигадав англо-американський письменник Ерік Найт у 1938 році. Відтоді знято 21 фільм та 5 телесеріалів, загальна кількість епізодів яких складає 757. У 1943 році було знято перший фільм про Лессі. Героїню зіграв пес, якого звали Пал. Вісім поколінь його нащадків втілювали Лессі на екрані в усіх фільмах, що про неї знімалися. Попри те, що за сюжетом Лессі дівчинка, грали її виключно собаки-хлопчики. Це обумовлено відмінностями між представниками породи різної статі. Самці витриваліші, терплячіші та не так часто линяють, через що виглядають однаково цілий рік. Лессі – одна із трьох вигаданих собак, удостоєних зірці на голлівудській Алеї слави.

Додаткова інформація

  • Режисер: Ханно Олдердіссен
  • Сценарій: Яне Айнскоуг, Ерік Найт
  • Актори: Анна Марія Мюе, Йохан фон Бюлов, Себастіан Беццель, Ніко Марішка, Белла Бадінг, Маттіас Хабіх
  • Жанр: Пригоди, сімейний
  • Вікові обмеження (років):: 6+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top