HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (073) 841 01 06    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Секрет

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Після смерті чоловіка Міранда Веллс (Кеті Холмс) самотужки виховує трьох дітей. Вона не опускає рук та вірить в свої сили. Місцевістю, де живе Міранда з дітьми, пройшов руйнівний ураган. Дах їхнього будинку зруйнований, а можливості швидко його полагодити в родини немає. Несподівано свою допомогу пропонує Брей Джонсон (Джош Лукас). Він з легкістю ремонтує будинок та находить контакт із усіма дітьми.

Мелодраму «Секрет» зняв Енді Теннант («Правила зйому: метод Хітча», серіал «Метод Камінські»). Сценарій писали одразу троє – сам Теннант, Рік Паркс та Ребекка Бранстеттер. Джерелом натхнення стала однойменна книга Ронди Бірн, написана у 2006 році. Головною її тезою є твердження, що будь-які події у своєму житті можна змоделювати самому, якщо мислити належним чином. Теорія зацікавила багатьох журналістів, зокрема Опру Уінфрі. Книгу перекладено на 50 мов світу та вона розійшлася накладом у понад 30 мільйонів примірників.

Додаткова інформація

  • Режисер: Енді Теннант
  • Сценарій: Енді Теннант, Рік Паркс
  • Актори: Кеті Холмс, Джош Лукас, Джеррі О’Коннелл, Селія Вестон, Сара Хоффмайстер
  • Жанр: драма, мелодрама, романтика
  • Вікові обмеження (років):: 12+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top