HOT Cinema - шаблон joomla Новости

 life (073) 841 01 06    Kyivstar logo15 (068) 841 01 06

Година диявола

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Макс (Раян Гузман) знайшов собі цікавий спосіб заробітку грошей. Він влаштовує онлайн трансляції у інтернеті, під час яких показує вигнання диявола з одержимих людей. Насправді це постановка з ретельно продуманим сюжетом. Є студія, реквізит та актори. А по той бік екрану хтось вже приготував попкорн та чекає на видовище. Налагоджена схема діяла доти, доки в людину на знімальному майданчику не вселилася справжня нечиста сила.

Фільм жахів «Час диявола» – це дітище Деміена ЛеВека. У співавторстві з дебютантом Аароном Хорвітцем він написав сценарій та сам посів режисерське крісло. Концепцію для жахливчика обрав традиційну, проте вигнання диявола підніс через призму цинічного сприйняття потенційних глядачів. Поціновувачі жанру одностайні у високих оцінках стрічки. На особливу увагу заслуговує мінімальне використання комп’ютерної графіки та багато гриму, що додає фільму реалістичної атмосфери.

Додаткова інформація

  • Режисер: Деміен ЛеВек
  • Сценарій: Аарон Хорвітц, Деміен ЛеВек
  • Актори: Раян Гузман, Алікс Анджеліс
  • Жанр: жахи, трилер
  • Вікові обмеження (років):: 18+

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
top